Romeo takohet me Vesën: Të ka kapur pak ankthi

Mediale Vip

Romeo takohet me Vesën: Të ka kapur pak ankthi

Më: 24 maj 2024 Në ora: 00:47
Romeo dhe Vesa

Vesa ka qenë një nga ish-banoret që i është bashkuar shtëpisë së BBV mbrëmjen e sotme për festën e organizuar për ditëlindjen e Meritonit.

Ajo është parë pranë Romeos dhe kanë qëndruar për disa momente me njëri-tjetrin, duke biseduar për eksperiencën në BBV. Vesa e ka këshilluar Romeon të qetësohet se cdo gjë do të shkojë mirë.

Pjesë nga biseda:

Vesa: Hajde shpejt jashtë, kemi punë për të bërë. Shiko, forca. Edhe pak.

Romeo: Po, po. Edhe pak. Nesër do bëj gati valixhen.

Vesa: Ti merre shtruar se të paska kapur pak ankthi…

Romeo: Po, më ka kapur pak.

Vesa: E di, është adrenalina. Fillimisht është e rëndësishme që keni arritur ju të pestë në finale.

Romeo: Eshtë luftë e madhe për secilin.

Vesa: Të dalësh i pari nga të gjithë është shumë mirë. Vec shijoje se shkojë bukur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat