Alisa dhe Urimi publikojnë pamje të reja nga dasma e tyre

Mediale Vip

Alisa dhe Urimi publikojnë pamje të reja nga dasma e tyre

Më: 24 maj 2024 Në ora: 12:07
Alisa e Urimi

Çifti i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Alisa dhe Urimi janë martuar të dielën.

Ndërkaq dje në Instagram ata kanë publikuar disa fotografi të reja nga dasma.

“Momente si këto”, thuhet në postimin e publikuar në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Alisa Maloku (@aliissaaax)

Urime!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat