“Doja t’ju kërkoja ndjesë për lotët e Heidit”, takimi i Romeos me babanë e Heidit: Kam pasur merakun…

Mediale Vip

“Doja t’ju kërkoja ndjesë për lotët e Heidit”, takimi i Romeos me babanë e Heidit: Kam pasur merakun…

Më: 25 maj 2024 Në ora: 23:00
Foto nga vendi i ngjarjes

Babai i Heidi Bacit vizitoi banoren në natën finale të “Big Brother VIP 3”.

Nuk mund të mungonte takimi i tij me Romeon, i cili ishte tejet emocionues. Romeo i kërkoi ndjesë Heidit për çdo lot që ajo ka derdhur në shtëpi.

“Do doja të kërkoja shumë ndjesë për çdo lot që Heidi i ka prej meje.

Kam pas merakun e prindërve që jeni ju dhe Lajlja, shoresoj dhe do lutesha që Heidit mos ti shikoni asnjëherë lotët”-u shpreh Romeo i emocionuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat