Flori flet për bashkëshorten: Jemi njohur 12 vite më parë

Mediale Vip

Flori flet për bashkëshorten: Jemi njohur 12 vite më parë

Më: 27 maj 2024 Në ora: 08:16
Flori

Flori dhe Valeri biseduan së bashku rreth martesës së tyre dhe si janë njohur me partneret.

Flori tregoi se është njohur me partneren e tij, gjatë kohës kur po xhironin një film.

Ai tha se ata janë njohur 12 vite më parë dhe kanë bashkëjetuar që në fillimet e lidhjes së tyre.

Ne jemi njohur kur po xhironim një film. 12 vite më parë, pas njohjes bashkëjetuam së bashku, ishte diçka që të dy e donim. Ka qenë një histori shumë e bukur, të dy e kemi përjetuar shumë. Gjërat na shkuan shumë mbarë”, tregoi Flori.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat