Monika Salihu si rrallëherë shfaq barkun, duket si vajzë e re

Mediale Vip

Monika Salihu si rrallëherë shfaq barkun, duket si vajzë e re

Më: 15 qershor 2024 Në ora: 23:13
Monika Salihu

Monika Salihu pas një pauze të gjatë nga muzika, është rikthyer plotësisht në skenë.

Këngëtarja më nuk këndon muzikë modernec pot është me dy këmbët në botën e muzikës popullore.

Monika, këto kohë është shfaqur edhe në shumë emisione televizove duke folur për punën dhe jetën e saj.

Në një nga paraqitjet e fundit, këngëtarja shfaqet më e zbuluar dhe më ndryshe.

A po ju pëlqen?

Image
Monika Salihu
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat