I ndodh e papritura gjatë intervistës, ja si reagon këngëtarja e njohur

Mediale Vip

I ndodh e papritura gjatë intervistës, ja si reagon këngëtarja e njohur

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 06:57
Marjola Kaçani

Një situatë e pazakontë ka ndodhur gjatë një interviste që po zhvillohej  me këngëtarët Marjola Kaçani dhe vëllanë e saj, Jurgenin.

Moderatori edhe në këtë intervistë nuk kishte “harruar” që t’i përgatiste një rreng të ftuarve të tij, kur një i moshuar u fut në skenë dhe iu drejtuar këngëtares duke i thënë se i ka marrë edhe lekë për dasmën e djalit, por edhe lekët e orkestrës.

Aktori:Ku je moj e pacipë? Hajdute! A ramë dakord për lekët e dasmës? Bëmë marrëveshje, ramë dakord për 6 milion lekë, kjo mirë që mori lekët e dasmën mori dhe të orkestrës. Bëra dasmën e  djalit…”, iu drejtua “i infiltruari”.

Martiola: “O më fal, çfarë po ndodh? Po bën shaka apo është e vërtetë? Unë lekë? Ore kjo do jetë ndonjë gjë e stisur”, u shpreh Marjola e habitur.

Mariola: “Isha gati të qaja, vetëm që pashë Jurgenin duke qeshur. Thash do t’ia jap, se s’kam marrë kurrë lekë”, u shpreh ajo pasi Ronaldo i tregoi se ishte një lojë.

@skyline34 #tiktok #foryou #viral #goviral #info #albania #topchannel #shqiperi #ronaldosharka #mariolakacani ♬ original sound - skyline34
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat