“Kur do të martohesh?” Egla Ceno shuan kuriozitetin e ndjekësit

Mediale Vip

“Kur do të martohesh?” Egla Ceno shuan kuriozitetin e ndjekësit

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 22:46
Egla Ceno

Fituesja e Big Brother Vip 3, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar të showbiz edhe pas përfundimit të formatit të njohur. Çdo postim i saj në rrjete ngjall kuriozitet dhe këtë mbrëmje ajo ka vendosur t’u përgjigjet disa pyetjeve të ndjekësve.

Një nga pyetjet ishte edhe “kur do të martohesh?”, së cilës Egla i dha përgjigjen epike:

“Ja sa të bëhem 50 vjeç. Vazhdare”, shoqëruar me emojin duke qeshur.

Gjithashtu, përmes pyetjeve të tjera ajo zbuloi se së shpejti do ta shohim me një stand up, por edhe në teatër ose film.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat