Plas keq në studio, Meri Shehu përplaset ashpër me Lorenc Hasramën: Meqë qenke çun mami ti…

Mediale Vip

Plas keq në studio, Meri Shehu përplaset ashpër me Lorenc Hasramën: Meqë qenke çun mami ti…

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 08:37
Lorenc Hasrama, Meri Shehu

Teksa po bënte parashikimin e yjeve, Meri Shehu është ‘përplasur’ me këngëtarin Lorenc Hasrama në Top Arena.

Astrologjia po parashikonte për datat e koncerteve të këngëtarit, ndërsa ai tha se të njëjtën gjë i thotë dhe mami, por kjo nuk u prit mirë nga Meri.

Meri: Ka shumë fat ujori.

Lorenci: Kam nja shtatë muaj që më luajnë datat e koncerteve kështu shihe njëherë

Meri: Do të të hapet rruga.

Lorenci: Këtë ma ka thënë mami

Meri: Meqë qenkë çun mami ti, tjetër ta thotë mami, tjetër të ta them unë

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat