Performon në funeralin e babait të fansit të tij - Bota Sot
Performon në funeralin e babait të fansit të tij

Muzikë

Performon në funeralin e babait të fansit të tij

Më: 23 dhjetor 2017 Në ora: 13:16
Stormzy

Reperi anglez, Stormzy, ka kënduar dje në funeralin e babait të fansit të tij.

Ai e kishte pranuar ftesën e Nasir Bockarie që i kishte shkruar në Twitter, pas vdekjes së të atit.

Babai i Bockarie kishte vdekur më tetë dhjetor, ndërsa ai i kishte thënë Stormzy-t se babai i tij dhe ai e kishin dashur këngën e reperit të quajtur “Blinded By Your Grace”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test