Capital T dhe Granit Derguti publikojnë këngën ‘Yoko Ono’ - Bota Sot
Capital T dhe Granit Derguti publikojnë këngën ‘Yoko Ono’

Muzikë

Capital T dhe Granit Derguti publikojnë këngën ‘Yoko Ono’

Më: 11 janar 2018 Në ora: 17:00
Pamje nga spoti i këngës

Ka ditë që e kanë paralajmëruar.

E projekti ‘Yoko Ono’ nga Capital T dhe Granit Dërguti tashmë u publikua për fansat e tyre të shumtë.

Kënga është pjesë e ‘mixtape’ të Capos, i titulluar ‘Winter is here’.

‘Yoko Ono’ është finalizuar edhe me klip!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test