Zjarr i madh, pamje nga djegia e fabrikes në Prishtinë

Prishtina

Zjarr i madh, pamje nga djegia e fabrikes në Prishtinë

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 20:20
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një fabrikë e qeseve plastike është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotme në Siqevë të Prishtinës.

Rastin më herët e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth ores 17:00 kemi pranuar informatën për një incident zjarri në një fabrikë në fshatin Siqevë të Prishtinës.

Nuk raportohet për persona të lënduar. Zjarrfikësit dhe policia menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Zjarri ende nuk është lokalizuar.Për detaje rreth rastit do të njoftojeni pasi që nga njësitet kompetente të përfundojnë ekzaminimet e vendit të ngjarjes”, tha ajo.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat