“Si në bahçe të babës”, qytetari futet me veturë midis sheshit

Prishtina

“Si në bahçe të babës”, qytetari futet me veturë midis sheshit

Më: 15 dhjetor 2020 Në ora: 22:52
Foto nga vendi i ngjarjes

Si duket, dikujt po i konvenon ora policore!

Një qytetar ka vendos të bëjë një shetitje me veturë nëpërmes shesheve të Prishtinës

Pasi Prishtina është në zonë të kuqe dhe nga ora 19:00 ndalohet qarkullimi, një qytetar ka shfrytëzuar sheshin pa njerëz që të bëjë një shetitje me veturë nëpër sheshet e Prishtinës.

Madje ai është fotografuar duke hyrë me veturë në zbukurimet e vendosura nga komuna e Prishtinës për festat e fundvitit.

Nuk janë të rralla rastet kur qytetarët futen me veturë brenda sheshit ani pse një gjë e tillë është e ndaluar.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat