Zjarrëfikësit dhe KEK-u shpëtojnë nga djegia një shtëpi në Prishtinë

Prishtina

Zjarrëfikësit dhe KEK-u shpëtojnë nga djegia një shtëpi në Prishtinë

Më: 16 janar 2021 Në ora: 00:21
Pamje nga vendi i ngjarjes

Reagimi i shpejtë i Zjarrëfikësve dhe KEK-ut ka shpëtuar një shtëpi nga djegia.

Në rrugën “Agron Rrahmani” në lagjen “Taslixhe”, telat e rrymës u përpjekën me njëri-tjetrin.

Si shkak i kësaj, një shtëpi u kaplua nga flakët.

Por, fatmirësisht reagimi i Zjarrëfikësve dhe KEK-ut ishte i shpejtë dhe e ndaluan më të keqën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat