8-vjeçarja sulmohet nga një qen endacak në Prishtinë

Prishtina

8-vjeçarja sulmohet nga një qen endacak në Prishtinë

Më: 22 shkurt 2021 Në ora: 13:12
Foto ilustrim

Një vajzë 8-vjeçare në lagjen Veternik në Prishtinë është sulmuar nga një qen, i cili dyshohet të ketë edhe pronar.

Rasti që ka ndodhur në “Lagjja jonë” është paraqitur në polici.

Ndërsa ndihma e shpejtë është paraqitur te viktima duke i ofruar ndihmën e nevojshme dhe trajtimin e plagës së marrë.

Sipas këtyre burimeve, vajza ishte duke qëndruar pranë oborrit të saj kur ka është sulmuar nga qeni.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat