Mendoni dy herë para se të kaloni nga Veterniku, kolona është tejet e gjatë

Prishtina

Mendoni dy herë para se të kaloni nga Veterniku, kolona është tejet e gjatë

Më: 1 mars 2021 Në ora: 09:34
Veternik

Të shumta janë rastet kur qytetarët përballen me kolona të gjata.

Jo vetëm pritjet kufitare, më shumë të njëjtit përballen me kolonën e gjatë që shkaktohet zakonisht në hyrje-daljet e kryeqytetit.

Ngjashëm është situata edhe tani në Veternik.

Në disa fotografi të publikuara pak më parë shihet qartë se kolona në hyrje të Prishtinës është shumë e gjatë dhe padyshim shumë prej qytetarëve mund t’u shkaktojë vonesa.

Për të ditur se si është kolona në këtë anë shihni fotografitë më poshtë dhe ndoshta gjeni ndonjë prej rrugëve alternative në atë anë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat