Rrëzohet një pishë në lagjen Dardania në Prishtinë

Prishtina

Rrëzohet një pishë në lagjen Dardania në Prishtinë

Më: 21 mars 2021 Në ora: 23:40
Foto nga vendi i ngjarjes

Në lagjen “Dardania” në Prishtinë është rrëzuar një pishë si pasojë e të reshurave të dendura të borës.

Në fotografitë që kanë ardhë në adresë te medias shihet se si edhe një tjetër pishë është gati duke u rrëzuar e cila po i rrezikon banorë.

Banorët e asaj lagje kanë thënë se kanë kontaktuar me emergjencat dhe policinë, por sipas tyre, ata nuk janë parë në vend të ngjarjes deri më tani.

Pajmet: 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat