Shpend Ahmeti :Prishtina e gjelbër prioriteti ynë

Prishtina

Shpend Ahmeti :Prishtina e gjelbër prioriteti ynë

Më: 13 prill 2021 Në ora: 14:08
Prishtina

Ekipet e ndërmarrjes “Hortikultura”, në vazhdimësi është duke kryer punimet për mbjelljen dhe revitalizimin e hapësirave të gjelbra në Prishtinë.

Këtë e ka bërë të ditur kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në Facebook.

“Prishtina e Gjelbër është prioritet i yni”, ka shkruar Ahmeti.

Postimi i plotë:

Prishtina e Gjelbër është prioritet i yni.

Bashkë me ekipet e ndërmarrjes “Hortikultura” janë duke vazhduar punimet për mbjelljen dhe revitalizimin e hapësirave të gjelbra në Kryeqytet.

#prishtina

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat