Prishtina goditet nga një rrufe shiu dhe breshëri

Prishtina

Prishtina goditet nga një rrufe shiu dhe breshëri

Më: 27 maj 2021 Në ora: 18:47
Pamje nga breshëri

Pas shumë ditëve të ngrohta që mbretëruan në vend, erdhi shiu.

Një rrufe shiu dhe breshëri ka goditur Prishtinën.

Paoshtu edhe dhe Fushë Kosovën në orët e sotme të pasdites.

Pamjet:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat