Rama tregon se a do ta pranonte Ismailin me bujt në shtëpinë e tij

Prishtina

Rama tregon se a do ta pranonte Ismailin me bujt në shtëpinë e tij

Më: 10 shtator 2021 Në ora: 19:11
Përparim Rama

Kandidati i LDK-së për të parin e kryeqytetit, Përparim Rama është pyetur nëse do ta pranonte në konak kundërkandidatin e tij nga Partia Demokratike e Kosovës, Uran Ismailin, si pjesë e fushatës që ky i fundit po e bën nëpër Prishtinë.

“Po more s’ka problem, mirë se vjen.

Veç normal duhet t’i bëjë testet, për të iu përmbajtur këtyre kushteve të COVID-it.

Nuk ka problem, edhe ai është qytetar, edhe jetën e tij dhe fëmijëve të tij do ta bëjmë më të mirë në të ardhmen”, ka deklaruar Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat