Uran Ismaili bashkë me qytetarë ndreqin një park në Arbëri

Prishtina

Uran Ismaili bashkë me qytetarë ndreqin një park në Arbëri

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 13:54
Uran Ismaili

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili po vazhdon fushatën e tij, duke rregulluar gjëra nëpër Prishtinë.

Së bashku me disa qytetarë, ai këtë herë ka ndrequr një park në Arbëri.

“Bashkë me qytetarët e Arbërise e ndreqëm një park të vogël në mes të banesave.

Mungonte ndriçimi publik prandaj vendosëm 6 drita të mëdha reflektor. Mbollëm 70 lule si dhe i ndreqëm disa ulëse. Krejt këto e kemi bo bashkë për 1 ditë, veç paramendoni çka mundemi me bo bashkë për 4 vjet”, ka shkruar Ismaili.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat