Uran Ismaili e nis mëngjesin me vrap

Prishtina

Uran Ismaili e nis mëngjesin me vrap

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 07:52
Uran Ismaili e ka nisur mëngjesin e sotëm me vrapim, ku po shoqërohet nga bashkëshortja e tij.

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës, Uran Ismaili e ka nisur mëngjesin e sotëm me vrapim, ku po shoqërohet nga bashkëshortja e tij.

Postimi i plotë:

Mirëmengjesi Prishtinë!

E përfunduam vrapin herët me Arizonën për me nisë një ditë të mirë. Tash për fund, krejt po e dini çka po du me thonë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat