​Mbyllet vendvotimi në "Faik Konica"

Prishtina

​Mbyllet vendvotimi në "Faik Konica"

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 19:20
Foto ilustrim

Në orën 19:00 është mbyllur qendra e vendvotimit në shkollën fillore "Faik Konica" në Prishtinë.

Menaxherja e kësaj pike, Jehona Oruqi tha për KosovaPress se në këtë vendvotim kanë votuar 44.87 përqind e votuesve, derisa shtoi se gjithçka është përmbyllur me sukses dhe pa ndonjë incident.

Oruqi: Gjithçka është përmbyllur me sukses

"Gjithçka është përmbyllur me sukses, tash nga fillimi kur ka filluar procesi, ka vazhduar ashtu siç ka qenë e paraparë... qendra jonë ka 7411 votues, deri tani kanë votuar 3852, apo 44.87 përqind", tha ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat