Kjo është kandidatja më e votuar e AKR-së në Prishtinë

Prishtina

Kjo është kandidatja më e votuar e AKR-së në Prishtinë

Nga: M.L. Më: 19 tetor 2021 Në ora: 17:30
Fiknete Bejta

Kandidatja për Asamblenë Komunale të Komunës së Prishtinës, nga radhët e Aleancës Kosova e Re, Fiknete Bejta, është më e votuara në listën e kësaj partie.

Bejta në një postim në Facebook, ka shkruar se ky rezultat është i ditur në bazë të votave të numëruara deri tani.

Ajo me këtë rast, tha se do të angazhohet për projektet e premtuara gjatë fushatës.

“Faleminderit Prishtinë! ♥️ Me votat e numëruara deri tani, pa ato me kusht dhe me postë, unë dal kandidatja më e votuar në listën e AKR-së. Mbështetjen dhe besimin do ta kthej me angazhim për projektet e premtuara gjatë fushatës.

Do të jemi bashkë për punët e reja në Prishtinë”, shkruan Bejta në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat