111 raste aktive me COVID-19 në Prishtinë

Prishtina

111 raste aktive me COVID-19 në Prishtinë

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Prishtina vazhdon të kryesojë për nga numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë.

Prishtina ka aktualisht 111 raste aktive, ndërsa pason Prizreni me 59 raste.

Kurse në Ferizaj janë 38 raste aktive, ndërsa në Obiliq 36.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat