​“Mirë se vini në Prishtinë”

Prishtina

​“Mirë se vini në Prishtinë”

Më: 13 nëntor 2021 Në ora: 15:47
​“Mirë se vini në Prishtinë”

Komuna e Prishtinës, konkretisht Drejtoria e Shërbimeve Publike, ka angazhuar një kompani për të vendosur mbishkrimin “Mirë se vini në Prishtinë”.

Ai është vendosur te rrethi kryesor në lagjen Lakërishtë.

Tani e tutje çdo kujt që hyn në kryeqytet do t’i dëshirohet mirëseardhje.

Këto janë pamjet që gjatë ditës së shtunë u panë në hapësirat poshtë urës në Lakërishtë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat