​Prishtina merr pamje festive në prag të Ditës së Pavarësisë

Prishtina

​Prishtina merr pamje festive në prag të Ditës së Pavarësisë

Më: 16 shkurt 2022 Në ora: 17:34
​Prishtina merr pamje festive

Rrugët e kryeqytetit kanë marrë ngjyrat e flamurit shtetëror të Kosovës.

Flamuj të shumtë janë vendosur në sheshin e kryeqytetit, duke i dhënë frymë festive në prag të 17 shkurtit, Ditës së Pavarësisë.

Flamujt nuk mungojnë as në pjesë tjera të Prishtinës.

Ata janë vendosur në shtyllat përskaj rrugëve kryesore. 

Pamjet:

Image
​Prishtina merr pamje festive
Image
​Prishtina merr pamje festive
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat