Termokos me njehsorë nëpër radiatorë, faturimi sa shpenzimi

Prishtina

Termokos me njehsorë nëpër radiatorë, faturimi sa shpenzimi

Më: 23 prill 2022 Në ora: 19:06
Foto ilustrim

Brenda shtatë muajve pritet të përfundojë së realizuari projekti për vendosjen e njehsorëve nëpër radiatorët e konsumatorëve të Termokos.

Ajo do të bëhet nga Prishtina Heat Save.

Ata do të mundësojnë faturimin e qytetarëve.

Faturimi do të bëhet veç aq sa shpenzojnë ngrohje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat