Qytetari has një bollë afër tre metra të gjatë në një lis në Gërmi

Prishtina

Qytetari has një bollë afër tre metra të gjatë në një lis në Gërmi

Më: 6 qershor 2022 Në ora: 19:15
Foto nga vendi i ngjarjes

Një bollë afër tre metra është parë në një lis në Gërmi.

Kështu ka bërë të ditur një qytetar për “Ju flet Prishtina”.

Ai ka dërguar edhe një fotografi të bollës në lis:

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat