Nis ndërtimi i rrugës në Zllatar, Rama shikon nga afër punimet

Prishtina

Nis ndërtimi i rrugës në Zllatar, Rama shikon nga afër punimet

Më: 26 korrik 2022 Në ora: 19:43
Nis ndërtimi i rrugës në Zllatar

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka parë nga afër punimet që po bëhen në ndërtimin e rrugës në Zllatar.

Rama thotë se aty do të përfshihen kanalizimi dhe ndriçimi publik, njofton Klankosova.tv.

“Kemi filluar ndërtimin e rrugës në Zllatar. Jemi fokusuar në planifikimin e mirëfilltë të saj, duke pas parasysh edhe përfshirjen e kanalizimit dhe ndriçimit publik.

Vazhdojmë me projekte për përmirësimin e jetës së qytetarëve të Prishtinës”, ka shkruar Rama në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat