Qytetari futet me veturë tek sheshi ”Nënë Tereza”

Prishtina

Qytetari futet me veturë tek sheshi ”Nënë Tereza”

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 16:06
Foto nga vendi i ngjarjes

Qytetari me veturë futet në hapësirën e sheshit Nënë Tereza në Prishtinë

Gjatë ditës së sotme një qytetar është parë duke hyrë më veturë në hapësirën e sheshit ”Nënë Tereza” në Prishtinë.

Për rastin ka raportuar faqja “Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë” në Facebook.

Kujtojmë se është e ndaluar hyrja me veturë nëpër sheshet e Prishtinës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat