15-vjeçari s’e priti aminin e “vjehrrit”, e merr “nusen” në 2 të natës

Prishtina

15-vjeçari s’e priti aminin e “vjehrrit”, e merr “nusen” në 2 të natës

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 20:45
Foto ilustrim

Shtëpinë e braktisi të mërkurën pas mesnate.

15-vjeçarja që po banonte në rrugën “Laura Shmani” në Arbëri të Prishtinës, u largua pa gjurmë, gjë që detyroi babanë e saj ta denoncojë në policinë zhdukjen e të bijës.

Komunikimi me të miturën që nga ajo kohë qe i pamundur, por familja ka dyshimet se ajo mund të gjendet në një lokacion në Prizren.

Babai i saj s`deshi të prononcohej për të mos i dëmtuar hetimet, ndërsa media mëson se ajo u largua me bashkëmoshatarin G.K nga Prizreni, me të cilin u njoftua në internet një muaj më parë.
 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat