Rrëzohet edhe një lis në Prishtinë

Prishtina

Rrëzohet edhe një lis në Prishtinë

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 00:35
Në rrugën “Luan Haradinaj” shihet një pemë e rrëzuar përtokë

Listës me numrin e pemëve të rrëzuara në Prishtinë sonte iu shtua edhe një rast tjetër.

Në rrugën “Luan Haradinaj” shihet një pemë e rrëzuar përtokë.

Në vendin e ngjarjes janë edhe policia, por, akoma nuk dihet nëse ka të lënduar.

Media ka kontaktuar me policinë, por, të njëjtit nuk janë përgjigjur deri në publikimin e lajmit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat