Vazhdojnë renovimet në disa shkolla të Prishtinës

Prishtina

Vazhdojnë renovimet në disa shkolla të Prishtinës

Më: 19 gusht 2022 Në ora: 11:53
Foto nga vendi i ngjarjes

Komuna po vazhdon renovimet në disa shkolla të Prishtinës, intervenimet momentalisht janë duke ndodhur në shkollat: “Sami Frashëri”, “Ali Kelmendi”, ” Xhemail Mustafa”, “Pjetër Bogdani”, ” Hasan Prishtina”, dhe “Ismail Qemaili”.

Këto intervenime po bëhen në kuadër të projektit për efiçencë dhe kështu po bëhet përpjekje që të ofrohen shkolla me ambiente më miqësore për nxënësit.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat