Lista “Guxo” zgjedh Jeta Statovcin kryetare të degës në Prishtinë

Prishtina

Lista “Guxo” zgjedh Jeta Statovcin kryetare të degës në Prishtinë

Nga: A.SH Më: 31 gusht 2022 Në ora: 18:56
Jeta Statovci

Deputetja nga radhët e listës “Guxo” Jeta Statovci është zgjedhur kryetare e degës në Pritshtinë të po kësaj partie.

Ajo mori 270 vota në Kuvendin qendror.

Postimi në Facebook:

Deputetja Jeta Statovci me votën e 270 delegatëve zgjedhet kryetarja e degës së Prishtinës.

Urime kryetare Jeta.

Shihemi me 7 shtator...

Në Kuvendin qendror të Partisë #GUXO... ✌️✌️

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat