Kamioni i këput kabllot e rrymës, shtylla elektrike bie mbi veturë

Prishtina

Kamioni i këput kabllot e rrymës, shtylla elektrike bie mbi veturë

Më: 20 shtator 2022 Në ora: 14:34
Foto nga vendi i ngjarjes

Një kamion që barte një ekskavator ka këputur një shtyllë elektrike, e cila më pastaj ka rënë mbi një veturë.

Në vendin e ngjarjes janë pjesëtarë të Policisë dhe punëtorë të KEDS-it.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bekim Fehmiu” në kryeqytet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat