Kodra e Trimave po bëhet me park të ri rekreacioni

Prishtina

Kodra e Trimave po bëhet me park të ri rekreacioni

Më: 14 nëntor 2022 Në ora: 17:30
Kodra e Trimave

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se në lagjen Kodra e Trimave po ndërtohet një park i ri rekreacioni.

Siç thotë Rama “çdo lagje është prioritet”.

“Kodra e Trimave. Shumë shpejt me një park të ri rekreacioni një ndër projektet e shumta në kuadër të rigjenerimit të kësaj lagjeje. Çdo lagje është prioritet”, ka shkruar kryetari.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat