Prishtina me organizim të veçantë për Ditën e Flamurit

Prishtina

Prishtina me organizim të veçantë për Ditën e Flamurit

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 13:54
Komuna e Prishtinës

Me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, Komuna e Prishtinës vjen me një organizim të veçantë për këtë ditë.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Më poshtë e gjeni agjendën e plotë të aktiviteteve që do të mbahen për Ditën e Flamurit.

Image
Komuna e Prishtinës
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat