Hapet panairi “Blej Shqip” në Prishtinë

Prishtina

Hapet panairi “Blej Shqip” në Prishtinë

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 21:25
Foto ilustrim

Sot është hapur panairi “Blej Shqip” në kryeqytet.

Kryetari i Prishtinës Përparim Rama ka thënë se është shumë e rëndësishme që gjeneratat e reja të mos harrojnë vlerat e traditat tona

kombëtare dhe t’i kultivojnë ato.

“Panairin mund ta vizitoni deri më datën 29 nëntor, te sheshi “Nënë Tereza”, ka shkruar ai në një postim në Facebook. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat