Njoftimi i pazakontë i kompanisë së ujësjellësit”Prishtina”

Prishtina

Njoftimi i pazakontë i kompanisë së ujësjellësit”Prishtina”

Më: 20 mars 2023 Në ora: 18:16
Njoftimi

Kompania e ujësjellësit KRU Prishtina ka dalë me një njoftim të pazakontë.

Njoftimi është i shkruar me dorë në një letër ku kërkohet nga konsumatorët të shkarkohet një aplikacion.

“Konsumatorë të nderuar. Faleminderit për pagesat e faturave të ujit. Ju lutem pa humbur kohë shkarkone aplikacionin e-KRUR në 105 android. Nxitoni mundësi të panumërta. Afët, lehtë dhe shpejt”, thuhet në këtë njoftim.

Reagimi është duke u shpërndarë nëpër rrjetet sociale si diçka e pazakontë

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat