Kush është gruaja që kujdeset çdo ditë për pëllumbat e Prishtinës?

Prishtina

Kush është gruaja që kujdeset çdo ditë për pëllumbat e Prishtinës?

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 07:47
Gruaja që kujdeset për pëllumbat në Prishtinë

Me siguri se ju ka rastisur ta shihni, sa herë që keni kaluar pranë QKUK-së.

Bëhet fjalë për një grua që qëndron gjithmonë aty dhe merret me ushqimin e pëllumbave.

Nuk dihet se kush është, por ajo që dihet se nuk parapëlqen të flasë për mediet.

Kështu ndodhi edhe me ekipin tonë.

E njëjta nuk deshi të flasë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat