Rama për Tregun e ri të Gjelbër: Kushte më të mira infrastrukturore dhe pastërti e duhur

Prishtina

Rama për Tregun e ri të Gjelbër: Kushte më të mira infrastrukturore dhe pastërti e duhur

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 10:48
Tregun e ri të Gjelbër

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka publikuar pamjet se si do të duket projekti i Tregut të Gjelbër, duke thënë së tregu i ri do të ketë kushte më të mira infrastrukturore dhe pastërti të duhur.

Ai tha se kanë nisur procedurat për realizimin e këtij projekti.

“Javë më parë e pastruam ndërsa tash është duke u krijuar një ambient shumë më dinjitoz ku mund të blini fruta e perime”, ka shkruar ai.

Ky ishte njoftimi i plotë i Ramës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat