​Rama flet mbi punimet për dekorimet në kryeqytet

Prishtina

​Rama flet mbi punimet për dekorimet në kryeqytet

Më: 24 nëntor 2023 Në ora: 21:10
Foto nga vendi i ngjarjes

Kryetari i Komunës së Prishtinës Përparim Rama ka bërë të ditur se gati janë në përfundim dekorimet dhe shtëpizat në sheshin "Xhorxh Bush".

Të cilat do t'i japin kryeqytetit ngjyra e gjallëri gjatë festave.

“Të gjithë bashkë do të kalojmë momente të mrekullueshme nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe këngëve ikonike të këngëtarëve tanë të cilët do të performojnë çdo natë në koncert”, thuhet në një postim të Ramës në Facebook.

“A jeni gati për super atmosferë në kryeqytet?”, shkruan Rama, krahas fotove që ka postuar nga dekorimet. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat