VV-ja inicion shkarkimin e kryesuesit të Kuvendit Komunal në Prishtinë

Prishtina

VV-ja inicion shkarkimin e kryesuesit të Kuvendit Komunal në Prishtinë

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 16:16

Lëvizja Vetëvendosje qendra në Prishtinë, ka iniciuar mbajtjen e një mbledhje të jashtëzakonshme të Kuvendit Komunal të Prishtinës, për ta shkarkuar Kryesuesin e Kuvendit Komunal.

“Këshilltarët Komunal të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, me mbështetje të këshilltarëve të AAK-së, një këshilltari të AKR-së dhe një këshilltari të pavarur, kanë inicuar mbajtjen e mbledhjes së jashtëzakonshme të Kuvendit Komunal të Prishtinës me të vetmen pikë të rendit të ditës:SHKARKIMIN E KRYESUESIT TË KUVENDIT KOMUNAL”, thuhet në njoftim.

Seanca e Kuvendit Komunal do të m

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat