Inspektorati i kryeqytet me aksion për largimin e transportuesve ilegal të udhëtarëve

Prishtina

Inspektorati i kryeqytet me aksion për largimin e transportuesve ilegal të udhëtarëve

Më: 23 mars 2024 Në ora: 00:14
Foto nga vendi i ngjarjes

Inspektorati i Prishtinës ka kryer sot aksione në disa pika në kryeqytet.

Këto aksione u bënë me qëllim të largimit të transportuesve ilegal të udhëtarëve.

Kështu bëri të ditur inspektorati përmes një postimi në Facebook.

Ndërkaq pikat ku ata kanë dalë për kontroll janë në Lakrishtë, tek Katedralja si dhe Stacioni i Autobusëve.

“Pika kontrolli për t’i larguar transportuesit ilegal të udhëtarëve në Lakrishtë, tek Katedralja dhe Stacioni i Autobusëve!”, shkroi inspektorati.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat