Rruga kryesore në “Emshir” bëhet sikur lum, veturat megjithatë s’ndalen

Prishtina

Rruga kryesore në “Emshir” bëhet sikur lum, veturat megjithatë s’ndalen

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 20:34
Foto nga vendi i ngjarjes

Në Prishtinë ka pasur përmbytje për shkak të shiut, të dielën.

Rruga kryesore në “Emshir” është bërë sikur të ishte lumë, pas shiut të madh.

Përkundër kësaj veturat në këtë rrugë nuk janë duke u ndaluar.

Komuna e Prishtinës pëmes nënkrytetares Jehona Lushaku Sadriu, ka treguaar numrat ku qytetarët mund të paraqesin çdo problem sa i përket kësaj situate.

Numrat janë 080012233 dhe 080012244.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat