59 vjeçarja i jep fund jetës me armë gjahu/ Policia merr në pyetje familjarët

Shqipëria

59 vjeçarja i jep fund jetës me armë gjahu/ Policia merr në pyetje familjarët

Më: 26 janar 2021 Në ora: 23:40
Policia e shtetit

Një grua 59 vjeçare i ka dhënë fund jetës mbrëmjen e sotme në Mamurras.

Policia njofton se rreth orës 22:20 në banesën e saj gruaja me inicialet A. Sh. i dha fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu.

Policia thekson se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Ndërsa pritet marrja në pyetje e familjarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat