Aksident në aksin Lezhë-Shkodër/ Makina del nga rruga

Shqipëria

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër/ Makina del nga rruga

Më: 17 prill 2021 Në ora: 17:23
Foto

Një automjet ka dalë nga rruga në aksin rrugor Lezhë-Shkodër në afërsi të fshatit Gjader dhe ka përfunduar në një parcelë.

Dyshohet se ka të plagosur, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes po punon për shkaqet e këtij aksidenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat