Balla viziton policen e plagosur në Elbasan/ Ndodhet në gjendje të mirë

Shqipëria

Balla viziton policen e plagosur në Elbasan/ Ndodhet në gjendje të mirë

Më: 21 prill 2021 Në ora: 17:53
Foto

Kryesuesi i qarkut të Elbasanit në radhët e PS-së, Taulant Balla ka vizituar punonjësen e policisë, Xhensila Sota, e cila mbeti e plagosur ditën sotme në Elbasan.

Raportohet se gjendja e saj është e mirë dhe se ka marrë vetëm një plumb në këmbë.

Fatmirësisht efektivja është jashtë rrezikut për jetën dhe sipas mjekëve gjendja e saj është e mirë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat