Menaxheri dhe punonjësja “rrjepin” kompaninë ku punojnë

Shqipëria

Menaxheri dhe punonjësja “rrjepin” kompaninë ku punojnë

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 15:52
Ilustrim

Policia e Tiranës ka bënë në pranga një të ri në Tiranë dhe ka proceduar penalisht në gjendje të lirë një shtetase pasi akuzohen për mashtrim dhe vjedhje në kompaninë ku punonin.

Policia bën me dije se  shtetasi A. D., 34 vjeç, me detyrë menaxher i një kompanie private, në bashkëpunim me shtetasen J. D., 35 vjeçe, , kanë vjedhur shumën 3.500.000 lekë të rinj në subjektin ku punonin.

Menaxheri i arrestuar është shtetasi Aurrest Dervishi.

Njoftimi:

Tiranë

Nga specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar u bë ndalimi i shtetasit A. D., 34 vjeç, me detyrë menaxher i një kompanie private, si dhe u procedua në gjendje të lirë shtetasja me iniciale J. D., 35 vjeçe, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë vjedhur shumën 3.500.000 lekë të rinj në subjektin ku punonin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat