Shkëputen dritat, cilat zona të Tiranës do të jenë nesër pa energji

Shqipëria

Shkëputen dritat, cilat zona të Tiranës do të jenë nesër pa energji

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 18:56
Foto ilustrim

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se ditën e nesërme do të ketë shkëputje të energjisë në disa zona të Tiranës në intervalin kohor 11:00 – 13:00

Në nënstacionin Traktora do të kryhen punime në kuadër të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit.

Pa energji do të mbeten pjesërisht Kodra e Priftit, Shkozë, zona pranë Depos së Ujit, Rruga “Todi Shkurti” (prane pallateve Grand), “Kodra e Kokonozëve”, rruga “Pasho Hysi’, Kryegjyshata, Poligrafiku, Burgu 325, Pallate pranë Oxhakut te shkolla e Bashkuar, Porcelani, Zona Farkë Zona rreth “Qytetit Studenti”, Zona pranë ish-Uzinës Traktori, Shkozë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat